kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Agnieszka Radwańska ma swoją grę w telefonach iPhone
2009/9/9 17:40:00

Na "półkach" sklepu iTunes firmy Apple pojawiła się nowoczesna gra "Bluetooth Wireless Tennis with Agnieszka Radwańska" na telefony iPhone.


Agnieszka Radwańska dołącza do ścisłej elity najlepszych tenisistek świata. Równo z inauguracją turnieju tenisowego US Open rozgrywanego na kortach Flushing Meadows w Nowym Jorku odbyła się też inna, bardziej wirtualna, premiera. Na "półkach" sklepu iTunes firmy Apple pojawiła się nowoczesna gra "Bluetooth Wireless Tennis with Agnieszka Radwańska" na telefony iPhone.

"Z tego co mi wiadomo, do tej pory jedynie Maria Szarapowa i Venus Williams miały "swoje" gry na komórki, jestem dumna z faktu, że mogłam znaleźć się w tak zacnym gronie. A że obie dziewczyny były już nr 1 na świecie, mi nie pozostaje nic innego jak pójść ich śladem" - skomentowała Agnieszka Radwańska, najlepsza polska tenisistka.


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: apple, najlepsza tenisistka, tenis, tenisistka


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »