kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Polska edycja programu „Jak dobrze wyglądać nago”
2007/12/3 9:40:00

TVN Style ogłasza casting do polskiej edycji programu „Jak dobrze wyglądać nago”. Chcesz wiedzieć jak dobrze wyglądać w ubraniu i jak czuć się seksownie nago? Jak bez skalpela wysmuklić talię i podnieść biust? Jak pozbyć się kompleksów i oczarować swojego partnera? Wyślij do redakcji TVN Style zdjęcia swojej sylwetki oraz list z uzasadnieniem, dlaczego chcesz wziąć udział w programie.

Na zgłoszenia jest czas do 1 stycznia 2008 roku. Program pojawi się na wiosnę. Uczestniczka musi mieć ukończone 18 lat. „To program dla kobiet, które uważają, że są brzydkie. Chcemy im pokazać, że nie mają racji. I nie chodzi tylko o zewnętrzną przemianę z pokracznego kaczątka w przysłowiowego łabędzia, ale i o głębszą ingerencję w ich psychikę. Bohaterki mają nabrać pewności siebie i dostrzec swoje atuty” – tłumaczy Yvette Żółtowska-Darska, szefowa TVN Style.

W brytyjskiej wersji programu zdjęcia uczestniczek w samej bieliźnie, powiększone do niebotycznych rozmiarów, są wyświetlane na ścianie budynku w centrum Londynu i w ten sposób poddawane ocenie przypadkowych przechodniów. Prowadzący, Gok Wan, konfrontuje efekty badania opinii publicznej z negatywną samooceną bohaterki, odtwarzając najciekawsze fragmenty sondy ulicznej. Efekty konfrontacji są zaskakujące. Następnie eksperci zabierają się do dzieła. Przeprowadzają z uczestniczką serię eksperymentów, które wykazują, że jej postrzeganie siebie jest błędne. Potem przychodzi czas na odbudowanie poczucia wartości uczestniczki. Stylista zabiera ją na zakupy. Pokazuje, jakie popełniała błędy w ubiorze i udziela rad jak dobierać ubrania do kształtu figury. Uczy także jak dobrze dobraną bielizną i strojem podkreślić własne atuty i odciągnąć uwagę od niedoskonałości. Dzięki tym zabiegom uczestniczka zaczyna widzieć swoje „wymiary” w innym świetle. W kolejnym etapie prowadzący proponuje różnorodne zabiegi kosmetyczne. Wygląd uczestniczki zmieni się diametralnie. Jednak zmiana w wyglądzie stanowi tylko część udanej metamorfozy. Musi jeszcze nauczyć się jak prezentować swoje nowe ciało , aby czuć się w nim swobodnie i pewnie. W tym celu eksperci uczą ją trików stosowanych przez modelki na wybiegach. Pokazują jej jak ładnie się poruszać i pozować do fotografii. W finale uczestniczkę czeka największe wyzwanie. Musi zaprezentować swoje ciało światu i wziąć udział w rozbieranej sesji zdjęciowej.

Czy Polki okażą się na tyle odważne, by w programie telewizyjnym otwarcie mówić o swoich kompleksach? Poczekajmy na wyniki castingu.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Jak dobrze wyglądać nago, TVN


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »