kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Gwiazda „Mody na sukces” nie żyje
2007/1/18 11:20:00

W Los Angeles zmarła Darlene Conley, znana głównie z serialu „Moda na sukces”, w którym wcielała się w postać Sally Spectra. Powodem śmierci 72 – letniej aktorki był rak żołądka – zdiagnozowany zaledwie trzy miesiące temu.

Darlene Conley była głównie aktorką serialową, grała m. in. w „General Hospital”, Days of Our Lives” i „The Young and Restless”. W jej dorobku są także role w takich filmach, jak „Cyrano de Bergerac”, „Żona piekarza” i „Noc iguany” oraz epizody w „Ptakach” i „Dolinie lalek”.

Największą rzeszę fanów aktorka zdobyła dzięki roli Sally Spectra. Wcielała się w nią od 1988 roku i zdobyła dzięki niej sześć nagród amerykańskiego „Soap Opera Digest” oraz dwie nominacje do nagrody Emmy dla najlepszej aktorki. Producent „Mody na sukces” Bradley P. Bell powiedział o niej: „Bez względu na to, czy grała łajdaczkę, damę, seksownego kociaka, czy komediantkę, błyszczała jak brylant”.

Conley była dwukrotną rozwódką. W chwili śmierci byli przy niej syn, siostry i przyjaciele.Oprac: Adrianna Buniewicz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Darlene Conley, Emmy, Moda na sukces, Sally Spectra, serial, telewizja


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »