kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Okupnik naga?
2007/3/9 10:20:01

„Marcowa okładka Machiny z nagą Okupnik na koniu w szale uniesień” - reklamują najnowszy numer magazynu wydawcy „Machiny”. Autorem sesji z byłą wokalistką Blue Cafe jest Robert Laska.

Tatiana Okupnik, była wokalistka zespołu Blue Cafe, na parę miesięcy zniknęła ze sceny muzycznej. Powróciła jednak i znowu jest o niej głośno. Wydaje solową płytę i pojawia się na okładce czasopisma „Machina”. Nago. A właściwie w stroju kąpielowym.

Co jest prawdą? Jedno i drugie. Tatiana twierdzi, że do zdjęć pozowała ubrana w bikini, a fotografie zostały następnie wyretuszowane komputerowo. Okładka stylizowana jest na słynny obraz Władysława Podkowińskiego „Szał”. Piosenkarka siedzi nago na rozszalałym koniu.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Machina, Tatiana Okupnik, nagość, piosenkarka


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »