kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Plejada.pl - plejada gwiazd?
2008/3/29 14:38:33

W sieci pojawił się nowy serwis poświęcony gwiazdom, plotkom i show-biznesowi – plejada.pl. Redaktor naczelną została Karolina Korwin Piotrowska.

„Prezentujemy autorskie treści rozrywkowe w wersji multimedialnej, z szeroko rozumianej kategorii show-biznes. Serwis zawiera obszerne materiały dotyczące sławnych osób ze świata telewizji, filmu, muzyki, teatru, mody oraz związane z nimi wydarzenia i ciekawostki” – mówi odpowiedzialny za projekt Grzegorz Wójcik, dyrektor Departamentu Nowe Media w TVN i członek zarządu Grupy Onet.pl. „Nastawiamy się na informacje pozytywne, pogłębione, będziemy zdecydowanie bardziej łagodni niż konkurencja, ale w poszukiwaniu prawdy zajdziemy na pewno znacznie dalej niż inni.” – zapewnia redaktor naczelna Plejady Karolina Korwin Piotrowska. „Nasze informacje są rzetelne, sprawdzone i prawdziwe. Jesteśmy dalecy od oskarżania i obrażania kogokolwiek. Nie ma u nas donosów. Zawsze powołujemy się na źródła” - dodaje naczelna.

Plejada.pl to także serwis społecznościowy, dla internautów przewidziane są konkursy, sondy, quizy i zabawy. Fani gwiazd będą się mogli gromadzić wokół swoich ulubieńców w internetowych fanklubach.

Projekt Plejada dostępny będzie od razu na trzech platformach – w internecie, w telefonie komórkowym (wersja lajt) oraz na platformie satelitarnej „n”.

Na podstawie materiałów TVN.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: TVN, gwiazdy, plejada