kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Plejada.pl - plejada gwiazd?
2008/3/29 14:38:33

W sieci pojawił się nowy serwis poświęcony gwiazdom, plotkom i show-biznesowi – plejada.pl. Redaktor naczelną została Karolina Korwin Piotrowska.

„Prezentujemy autorskie treści rozrywkowe w wersji multimedialnej, z szeroko rozumianej kategorii show-biznes. Serwis zawiera obszerne materiały dotyczące sławnych osób ze świata telewizji, filmu, muzyki, teatru, mody oraz związane z nimi wydarzenia i ciekawostki” – mówi odpowiedzialny za projekt Grzegorz Wójcik, dyrektor Departamentu Nowe Media w TVN i członek zarządu Grupy Onet.pl. „Nastawiamy się na informacje pozytywne, pogłębione, będziemy zdecydowanie bardziej łagodni niż konkurencja, ale w poszukiwaniu prawdy zajdziemy na pewno znacznie dalej niż inni.” – zapewnia redaktor naczelna Plejady Karolina Korwin Piotrowska. „Nasze informacje są rzetelne, sprawdzone i prawdziwe. Jesteśmy dalecy od oskarżania i obrażania kogokolwiek. Nie ma u nas donosów. Zawsze powołujemy się na źródła” - dodaje naczelna.

Plejada.pl to także serwis społecznościowy, dla internautów przewidziane są konkursy, sondy, quizy i zabawy. Fani gwiazd będą się mogli gromadzić wokół swoich ulubieńców w internetowych fanklubach.

Projekt Plejada dostępny będzie od razu na trzech platformach – w internecie, w telefonie komórkowym (wersja lajt) oraz na platformie satelitarnej „n”.

Na podstawie materiałów TVN.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: TVN, gwiazdy, plejada


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »