kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Cameron Diaz i Benji Madden spodziewają się dziecka?
2015/9/2 11:27:40

Po sieci zaczęły krążyć plotki, iż Cameron Diaz i jej mąż, Benjie Madden z Good Charlotte, spodziewają się dziecka.

Aktorka niedawno zapowiedziała, że na pewien czas zrezygnuje z pracy, by spędzać więcej czasu z ukochanym i skupić się na rodzinie. Teraz plotkarskie media utrzymują, iż gwiazda jest przy nadziei. Pogłoski pojawiły się po tym, jak Diaz na lotnisku LAX ukrywała brzuch przed aparatami paparazzi. Jak podają informatorzy australijskiego pisma "NW", małżonkowie nie ukrywali, że od pewnego czasu starali się o dziecko.

Madden jest 7 lat młodszy od Diaz. Para poznała się przez szwagierkę rockmana, Nicole Richie. Pobrali się 5 stycznia 2015 roku.

Ostatnie filmy z udziałem Diaz to "Inna kobieta", "Sekstaśma" i "Annie".

Dyskografię zespołu Maddena, Good Charlotte, zamyka "Cardiology" z października 2010 roku. Ostatnio razem z bratem Joelem pod szyldem The Madden Brothers wydał album "Greetings From California" (wrzesień 2014).()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Benjie Madden, Cameron Diaz, Good Charlotte, gwiazdy, plotki


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»