kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Megan Fox do wzięcia
2015/8/21 7:50:00

Po pięciu latach małżeństwa decyzję o rozstaniu podjęli gwiazda "Transformersów" Megan Fox i znany z serialu "Beverly Hills, 90210" Brian Austin Green.

Amerykańskie media plotkarskie twierdzą, że para rozstała się już wiele miesięcy temu. - Postanowili to skończyć pół roku temu - mówią znajomi gwiazd "Us Weekly". - Często się kłócili.

Fox i Green poznali się w roku 2004 na planie sitcomu "Hope i Faith". Fox była wtedy jeszcze nastolatką. Zakochali się i dwukrotnie zaręczali: najpierw w 2006, by po trzech latach zerwać, a następnie w 2010 roku. W 2010, niedługo po ogłoszeniu światu planów małżeńskich, stanęli na ślubnym kobiercu na Hawajach.

W 2012 roku w wywiadzie z "Cosmopolitan" Fox mówiła: "Mieliśmy pewne trudności, ale udało się nam je pokonać. Brian jest moją bratnią duszą. Było nam pisane, aby ten etap życia spędzić razem". Rok później w "Marie Claire U.K." dodawała: "Jesteśmy wobec siebie tolerancyjni i staramy się też być wzajemnie cierpliwymi. Nie staram się zmienić go w siebie, ani on mnie w niego".

Znajomi pary twierdzą, że małżonkowie spierali się jednak o karierę Fox. Green widział żonę bardziej w roli matki, która nie jeździ na plany filmowe.

Aktorzy doczekali się dwóch synów - starszego Noah (ur. 27 września 2012) i młodszego Bodhiego (ur. 13 lutego 2014). Green ma także 13-letniego syna Kassiusa ze związku z Vanessą Marcil.

Ze względu na dzieci para utrzymuje przyjacielskie stosunki.

Rzecznicy gwiazd nie skomentowali oficjalnie doniesień.()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Megan Fox, gwiazdy, rozwód


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»