kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Johny Depp i Amber Heard rozwodzą się. Aktor ma zakaz zbliżania się do żony
2016/5/30 0:30:00

Sędzia przychylił się do prośby Amber Heard, wkrótce byłej żony Johnny'ego Deppa, i wydał aktorowi zakaz zbliżania się do byłej partnerki.

Małżeństwo Johnny'ego Deppa i Amber Heard trwało zaledwie 15 miesięcy, chociaż para była ze sobą znacznie dłużej. Aktorzy poznali się w roku 2009 na planie filmu "Dziennik zakrapiany rumem". Romans przyczynił się do rozstania Deppa i Vanessy Paradis, z którą gwiazdor doczekał się dzieci.

Pozew rozwodowy Amber Heard złożyła 23 maja - trzy dni po śmierci matki swojego męża. Jako powód rozstania aktorka podała "różnice nie do pogodzenia". Wniosła również o przyznanie jej alimentów. Depp ponoć poprosił sąd, aby ten nie przystał na to żądanie.

Kilka dni później Heard zgłosiła się do sądu z podbitym okiem, oskarżając Deppa o pobicie. - W ciągu całego związku Johnny stosował wobec mnie przemoc fizyczną i słowną - napisała aktorka w oświadczeniu. - Johnny znęcał się nade mną emocjonalnie, słownie i fizycznie. Wpadał w gniew, poniżał mnie i groził, gdy tylko kwestionowałam jego autorytet lub się z nim nie zgadzałam.

Sprawa jest badana przez policję. Do czasu wyjaśnienia Depp nie może zbliżać się do Heard. Tymczasem stronę aktora wzięły jego byłe partnerki, podkreślając że podczas ich związków Depp nie podniósł ręki na żadną z nich.

Johnny Depp ostatnio zagrał w obrazach "Alicja po drugiej stronie lustra" i "Piraci z Karaibów 5".

Amber Heard można było podziwiać w filmach "Magic Mike XXL" i "Dziewczyna z portretu"


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Amber Heard, Johnny Depp, przemoc, rozwód