kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Brad Pitt i Angelina Jolie sprzedają domy
2016/10/30 2:10:00

Zaczyna się dzielenie majątku między Bradem Pittem i Angeliną Jolie. Gwiazdorska para, która jest w trakcie rozwodu sprzedaje kilka swych posiadłości.

Na rynek trafiła między innymi posiadłość aktorów w Nowym Orleanie. Kupiony po huraganie Katrina za 3,5 miliona dolarów dom, zmieni właściciela za 4,9 miliona dolarów. Trzypiętrowa rezydencja pochodzi z lat 30. XIX wieku. - To dobra cena, dobra dla obu stron - przekonuje agent nieruchomości.

Nie jest to jednyny dom, który sprzedają małżonkowie. Pozbywają się również Chateau Miraval i winnic we Francji. Posiadłość nabyli w 2012 roku za 60 milionów dolarów.

Artyści związali się w 2004 roku po romansie na planie komedii "Pan i pani Smith". Pobrali się w sierpniu 2014 roku. We wrześniu 2016 roku Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód.

Angelina Jolie to jedna z największych współczesnych gwiazd kina. Na koncie ma Oscara (za rolę w filmie "Przerwana lekcja muzyki") i trzy Złote Globy. Rozgłos przyniosła jej kreacja Lary Croft w produkcjach na podstawie gry "Tomb Rider". Największym komercyjnym sukcesem Amerykanki była kreacja w baśni "Czarownica". Dzieło Disneya zarobiło ponad 750 milionów dolarów na całym świecie. Ostatnio 41-latka chętnie staje też za kamerą. Najnowszy wyreżyserowany przez nią film to "Nad morzem", w którym wystąpiła wraz z Bradem Pittem.

Brad Pitt to gwiazdor filmów "Podziemny krąg", "Siedem", "Wywiad z wampirem", "Zdrada", "Troja", "Babel", "Ocean's Eleven", "Bękarty wojny", "World War Z", "Moneyball" czy "Big Short". 25 listopada do naszych kin trafi obraz "Sprzymierzeni" z udziałem Pitta i Marion Cotillard.


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Angelina Jolie, Brad Pitt, rozwód


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»