kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Brad Pitt i Angelina Jolie sprzedają domy
2016/10/30 2:10:00

Zaczyna się dzielenie majątku między Bradem Pittem i Angeliną Jolie. Gwiazdorska para, która jest w trakcie rozwodu sprzedaje kilka swych posiadłości.

Na rynek trafiła między innymi posiadłość aktorów w Nowym Orleanie. Kupiony po huraganie Katrina za 3,5 miliona dolarów dom, zmieni właściciela za 4,9 miliona dolarów. Trzypiętrowa rezydencja pochodzi z lat 30. XIX wieku. - To dobra cena, dobra dla obu stron - przekonuje agent nieruchomości.

Nie jest to jednyny dom, który sprzedają małżonkowie. Pozbywają się również Chateau Miraval i winnic we Francji. Posiadłość nabyli w 2012 roku za 60 milionów dolarów.

Artyści związali się w 2004 roku po romansie na planie komedii "Pan i pani Smith". Pobrali się w sierpniu 2014 roku. We wrześniu 2016 roku Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód.

Angelina Jolie to jedna z największych współczesnych gwiazd kina. Na koncie ma Oscara (za rolę w filmie "Przerwana lekcja muzyki") i trzy Złote Globy. Rozgłos przyniosła jej kreacja Lary Croft w produkcjach na podstawie gry "Tomb Rider". Największym komercyjnym sukcesem Amerykanki była kreacja w baśni "Czarownica". Dzieło Disneya zarobiło ponad 750 milionów dolarów na całym świecie. Ostatnio 41-latka chętnie staje też za kamerą. Najnowszy wyreżyserowany przez nią film to "Nad morzem", w którym wystąpiła wraz z Bradem Pittem.

Brad Pitt to gwiazdor filmów "Podziemny krąg", "Siedem", "Wywiad z wampirem", "Zdrada", "Troja", "Babel", "Ocean's Eleven", "Bękarty wojny", "World War Z", "Moneyball" czy "Big Short". 25 listopada do naszych kin trafi obraz "Sprzymierzeni" z udziałem Pitta i Marion Cotillard.


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Angelina Jolie, Brad Pitt, rozwód


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »