kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Gwiazdy TVN kontra Sejm RP
2008/5/29 1:11:48

Już po raz drugi drużyny piłkarskie Gwiazd TVN i Sejmu RP zmierzą się ze sobą na boisku. 1 czerwca na stadionie Legii Paweł Małaszyński, Tomasz Karolak i Maciek Zakościelny będą bronić bramki przed atakiem Ryszarda Kalisza, Jacka Kurskiego oraz Grzegorza Schetyny.


Na murawie boiska spotkają się dwie wyjątkowe drużyny piłkarskie - Gwiazd TVN i Sejmu RP. Kapitanem Gwiazd będzie prezes TVN Piotr Walter. W jego drużynie zagrają m.in.: – na bramce aktor Kuba Wesołowski, w ataku redaktorzy Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski, w obronie muskularny Szymon Majewski i reprezentant Faktów Kamil Durczok.

W drużynie przeciwnika – Sejmu RP – bronić swojej pozycji będą posłowie i ministrowie z prawej i z lewej strony sceny politycznej. Wśród nich znajdą się m.in: Wojciech Olejniczak (SLD), Grzegorz Schetyna (PO), Zbigniew Chlebowski (PO), Grzegorz Janik (PiS), Marek Sawicki (PSL), Zbigniew Ćwiąkalski (PO).

Zeszłoroczny Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla reprezentacji Sejmu RP. Która drużyna wyjdzie zwycięsko z rewanżowej walki? Tak jak w zeszłym roku gospodarzami meczu będą Magda Mołek i Andrzej Sołtysik. Dochód ze sprzedaży biletów i wysłanych przez widzów sms-ów Fundacja TVN przeznaczy na zakup karetek pogotowia dla szpitali dziecięcych. „Wielki Rewanż: Gwiazdy TVN kontra Sejm RP” jest szóstym charytatywnym meczem piłkarskim w historii Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: SEjm, TVN, piłka nożna, posłowie


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »