kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Gwiazdy TVN kontra Sejm RP
2008/5/29 1:11:48

Już po raz drugi drużyny piłkarskie Gwiazd TVN i Sejmu RP zmierzą się ze sobą na boisku. 1 czerwca na stadionie Legii Paweł Małaszyński, Tomasz Karolak i Maciek Zakościelny będą bronić bramki przed atakiem Ryszarda Kalisza, Jacka Kurskiego oraz Grzegorza Schetyny.


Na murawie boiska spotkają się dwie wyjątkowe drużyny piłkarskie - Gwiazd TVN i Sejmu RP. Kapitanem Gwiazd będzie prezes TVN Piotr Walter. W jego drużynie zagrają m.in.: – na bramce aktor Kuba Wesołowski, w ataku redaktorzy Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski, w obronie muskularny Szymon Majewski i reprezentant Faktów Kamil Durczok.

W drużynie przeciwnika – Sejmu RP – bronić swojej pozycji będą posłowie i ministrowie z prawej i z lewej strony sceny politycznej. Wśród nich znajdą się m.in: Wojciech Olejniczak (SLD), Grzegorz Schetyna (PO), Zbigniew Chlebowski (PO), Grzegorz Janik (PiS), Marek Sawicki (PSL), Zbigniew Ćwiąkalski (PO).

Zeszłoroczny Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla reprezentacji Sejmu RP. Która drużyna wyjdzie zwycięsko z rewanżowej walki? Tak jak w zeszłym roku gospodarzami meczu będą Magda Mołek i Andrzej Sołtysik. Dochód ze sprzedaży biletów i wysłanych przez widzów sms-ów Fundacja TVN przeznaczy na zakup karetek pogotowia dla szpitali dziecięcych. „Wielki Rewanż: Gwiazdy TVN kontra Sejm RP” jest szóstym charytatywnym meczem piłkarskim w historii Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: SEjm, TVN, piłka nożna, posłowie


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»