kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Ariana Grande honorową obywatelką Manchesteru
2017/7/14 21:40:00

Ariana Grande została honorową obywatelką Manchesteru. Rada miasta jednomyślnie przegłosowała wniosek.


- To dobry czas, by nieco uwspółcześnić metody wyróżniania tych, którzy mają wkład w życie i sukces naszego miasta - uzasadniał niedawno przewodniczący rady, sir Richard Leese. Wniosek przegłosowano 12 lipca. Na posiedzeniu obecne były rodziny ofiar zamachu w Manchesterze. Nie było żadnych sprzeciwów i Ariana Grande - "młoda Amerykanka, która mogła nigdy więcej nie chcieć oglądać tego miejsca" - została honorową obywatelką Manchesteru. - Tymczasem zrobiła coś przeciwnego i obiecała nie występować, dopóki nie wróci, by zaśpiewać w Manchesterze - argumentował Leese.

Przypomnijmy, że 22 maja po występie Ariany Grande w Manchester Arenie doszło do ataku terrorystycznego. W wyniku zamachu, zginęły 23 osoby, a kilkadziesiąt zostało rannych. Wokalistka wróciła do miasta, by wesprzeć poszkodowanych i 4 czerwca razem z wieloma gwiazdami, wśród których znaleźli się Katy Perry, Miley Cyrus, Take That, Coldplay czy Liam Gallagher, dała dobroczynny koncert. Wydała też charytatywny singel z coverem "Over the Rainbow". Cały dochód przekazała na pomoc poszkodowanym w zamachu.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem "Yours Truly". Rok później ukazał się promowany przebojem "Problem" zestaw "My Everything", który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Ostatnio nagrała z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu "Piękna i bestia".


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Ariana Grande, Disney, Manchester, koncert, terroryzm


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »