kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Ariana Grande honorową obywatelką Manchesteru
2017/7/14 21:40:00

Ariana Grande została honorową obywatelką Manchesteru. Rada miasta jednomyślnie przegłosowała wniosek.

- To dobry czas, by nieco uwspółcześnić metody wyróżniania tych, którzy mają wkład w życie i sukces naszego miasta - uzasadniał niedawno przewodniczący rady, sir Richard Leese. Wniosek przegłosowano 12 lipca. Na posiedzeniu obecne były rodziny ofiar zamachu w Manchesterze. Nie było żadnych sprzeciwów i Ariana Grande - "młoda Amerykanka, która mogła nigdy więcej nie chcieć oglądać tego miejsca" - została honorową obywatelką Manchesteru. - Tymczasem zrobiła coś przeciwnego i obiecała nie występować, dopóki nie wróci, by zaśpiewać w Manchesterze - argumentował Leese.

Przypomnijmy, że 22 maja po występie Ariany Grande w Manchester Arenie doszło do ataku terrorystycznego. W wyniku zamachu, zginęły 23 osoby, a kilkadziesiąt zostało rannych. Wokalistka wróciła do miasta, by wesprzeć poszkodowanych i 4 czerwca razem z wieloma gwiazdami, wśród których znaleźli się Katy Perry, Miley Cyrus, Take That, Coldplay czy Liam Gallagher, dała dobroczynny koncert. Wydała też charytatywny singel z coverem "Over the Rainbow". Cały dochód przekazała na pomoc poszkodowanym w zamachu.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem "Yours Truly". Rok później ukazał się promowany przebojem "Problem" zestaw "My Everything", który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Ostatnio nagrała z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu "Piękna i bestia".


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Ariana Grande, Disney, Manchester, koncert, terroryzm


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»