kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Daniel Radcliffe lubił wypić
2011/7/4 1:20:00

Daniel Radcliffe był uzależniony od alkoholu. 21-letni aktor, który przed dekadą zdobył międzynarodową popularność dzięki głównej roli w serii o Harrym Potterze, przez długi czas ukrywał swój problem.


- W pewnym momencie potrafiłem czerpać przyjemność z życia tylko po paru głębszych - opowiada Radcliffe. - Przez kilka lat byłem absolutnie zakochany w swojej sławie i stylu życia. Dziwię się, że paparazzi nigdy nie przyłapali mnie w stanie nietrzeźwym, bo naprawdę było mnóstwo takich sytuacji. Od sierpnia zeszłego roku nie piję i cieszę się, że potrafię funkcjonować bez alkoholu, tworzyć zdrową relację z moją dziewczyną i nie nawalać na każdym kroku. Chciałbym być jednym z tych kolesi, którzy chodzą na imprezy, piją po parę drinków i dobrze się bawią, ale mnie to nie wychodzi. Lepiej jest, gdy zostaję w domu i czytam książkę albo rozmawiam z kimś, kto potrafi mnie rozśmieszyć. Nie wstydzę się już spokojnego i cichego życia.

Od 15 lipca polscy widzowie będą mogli podziwiać trzeźwego Daniela Radcliffe’a w filmie "Harry Potter i insygnia śmierci: Część 2".


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Daniel Radcliffe, alkohol, alkoholizm


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »