kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Egurrola choreografem ceremonii otwarcia MŚ w siatkówce
2014/8/25 22:50:00

30 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn. Ceremonię otwarcia tej ważnej dla nas sportowej imprezy przygotuje Agustin – choreograf pierwszej polskiej zawodowej formacji tanecznej VOLT, założyciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio oraz juror popularnego programu telewizyjnego "Mam Talent".


Od kilku tygodni w szkołach Egurrola Dance Studio trwają pełne zapału próby do otwarcia Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn, które już niedługo rozpoczną się w Polsce. Wśród uczestników pokazów zobaczymy przede wszystkim tancerzy grupy Volt oraz mistrzowskich formacji młodzieżowych ze szkoły Agustina Egurroli.

Prestiżu tej podniosłej chwili nadaje fakt, że ceremonię otwarcia obejrzy kilkadziesiąt tysięcy kibiców na Stadionie Narodowym i miliony przed telewizorami. Wydarzenie transmitowane będzie na żywo w 168 krajach!

fot. Agustin Egurrola

- To dla mnie ogromny zaszczyt móc przygotować choreografię do otwarcia Mistrzostw Świata. Sam jestem kibicem polskich siatkarzy i doskonale rozumiem, jak ważne jest to wydarzenie dla Polaków. Pracowałem nad tą koncepcją naprawdę długo. W końcu wpadłem na pomysł, który uważam, że będzie efektowny zarówno dla widzów zgromadzonych na stadionie, jak i przed telewizorami. Wiadomo, że w telewizji wszystko wygląda inaczej. Moim celem jest, aby każdy mógł zobaczyć dokładnie ten sam efekt – mówi Agustin Egurrola.

Strony: [1] [2] następna »

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Egurrola, choreografia, siatkówka, sport


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»