kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Emma Watson pozna wszystkie twarze Greya
2013/3/18 0:30:00

Emma Watson jest jedną z faworytek do głównej roli żeńskiej w adaptacji książki E.L. James, "Pięćdziesiąt twarzy Greya".


Emma Watson fot. Summit EntertainmentPowieść opisuje relację erotyczną pomiędzy absolwentką uniwersytetu a młodym biznesmenem, Christianem Greyem. Wśród potencjalnych odtwórców roli męskiej wymienia się Iana Somerhaldera, Matta Bomera, Henry'ego Cavilla, a ostatnio także Erika Odoma.

Informację o potencjalnym udziale Watson w projekcie wykradła z serwera firmy Constantin Films grupa hakerów znanych jako Anonymous. Przedstawiciele studia Universal nie zaprzeczyli, że Brytyjka jest faworytką, ale podkreślili, że nie podpisano jeszcze żadnych umów z aktorami.

Znaną z "Harry'ego Pottera" Emmę Watson mogliśmy podziwiać ostatnio w filmach "Charlie" oraz "Mój tydzień z Marilyn".


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: 50 twarzy Greya, Emma Watson, Pięćdziesiąt twarzy Greya


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »