kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Julia Roberts wybrała męża zamiast Oscarów
2009/3/2 13:20:00

Julia Roberts zrezygnowała z udziału w ceremonii rozdania Oscarów, aby spędzić czas z mężem. Aktorka, która otrzymała statuetkę Amerykańskiej Akademii Filmowej w roku 2001, nie miała nic przeciwko ominięciu wystawnej gali w roku 2009.

- Mój mąż właśnie wrócił po długim pobycie poza domem - tłumaczy Roberts. - Czułam, że powinnam zostać w domu i spędzić czas z rodziną. To był mój priorytet, więc oglądaliśmy Oscary w telewizji.

Roberts przyznaje, że rodzinne życie u boku Danny'ego Modera i trójki dzieci pochłania ją do tego stopnia, że niełatwo przekonać ją do kolejnych filmowych wyzwań. Gwiazda dała się namówić na występ w thrillerze "Gra dla dwojga" jedynie ze względu na udział Clive'a Owena w przedsięwzięciu.

- Uwielbiam Clive'a - zapewnia aktorka. - Jest między nami chemia, mamy podobną energię. Możemy być poważni i seksowni, ale w chwili, kiedy reżyser mówi "cięcie" wybuchamy śmiechem.

Obraz "Gra dla dwojga" trafi na polskie ekrany 1 maja 2009 roku.

Julia Roberts fot. SPInka


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Julia Roberts, Oscary, małżeństwo


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »