kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Lindsay Lohan w więzieniu
2010/7/20 21:50:00

Lindsay Lohan rozpoczęła odsiadywanie wyroku. Gwiazda została zabrana do zakładu karnego w Lynwood w Kalifornii, gdzie dotarła po 10.00 rano czasu lokalnego. Zgodnie z postanowieniem sądu, za kratkami powinna spędzić 90 dni, wyjdzie jednak prawdopodobnie już po 23.


Aktorka i piosenkarka trafiła do więzienia ponieważ złamała wcześniejsze postanowienia sądu. Lohan nie uczęszczała na zajęcia terapii odwykowej, ponadto w maju nie pojawiła się na rozprawie wyjaśniającej. Po odbyciu kary celebrytka będzie musiała udać się jeszcze na 3-miesięczny odwyk.

Dorobek artystki zamyka rola w obrazie "Maczeta" Roberta Rodrigueza. Polska premiera filmu planowana jest na 3 września. 24-latka ma podobno w planach nową płytę. Jej ostatni longplay to "A LittleMore Personal (Raw)" z grudnia 2005 roku.

Lindsay Lohan fot. Forum Film


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Lindsay Lohan, alkoholizm, narkotyki, sąd, uzależnienia, wyrok


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »