kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Małgorzata Kożuchowska będzie jeżdzić Volvo C30?
2007/7/15 0:00:00

Volvo po raz pierwszy w historii (zarówno w Polsce jak i na świecie) zaproponowało testowanie swojego samochodu Celebrity. Jest nią polska ikona stylu - Małgorzata Kożuchowska, która jeździć będzie jednym z najmłodszych i jednocześnie najbardziej znanych modeli firmy - miejskiego hatchbacka Volvo – C30.

C30 jest znakiem otwarcia firmy na potrzeby nowej grupy docelowej oraz zmieniających się oczekiwań dotychczasowych klientów. Prace nad tym modelem poprzedziły szeroko zakrojone badania opinii trendsetterów - mieszkańców wielkich miast na całym świecie.

Hatchback Volvo skierowany jest głównie do osób, dla których auto jest nie tylko środkiem transportu, ale manifestacją własnej osobowości. Osoby te mają bardzo duże wymagania wobec siebie, własnego otoczenia i przedmiotów codziennego użytku. Są aktywne, ciekawe świata i ludzi, świadome swojego stylu i potrzeb.

Według przedstawicieli Volvo cechy te uosabia Małgorzata Kożuchowska, której C30 spodobało się od pierwszego wejrzenia. „Myślę, że każda kobieta, aby dobrze się czuć, musi dobrze wyglądać. Volvo C30 na pewno na to pozwala. Jest bardzo ciekawe – klasyka i stonowana elegancja połączona z nowoczesnym designem i wygodą. Poza tym dobrze się w nim czuję, bo pasuje do mnie – został przygotowany zgodnie z moimi wskazówkami. Ma ciekawą stylistykę wnętrza, niebanalne kolory. Prowadzę bardzo intensywny tryb życia, mój samochód musi odpowiadać na moje potrzeby. Takie właśnie jest C30. Idealnie sprawdza się podczas drogi na plan filmowy, zakupy, jak również pasuje do wieczornego wyjścia na premierę. Jest elementem miejskiej przestrzeni, w której żyję” – powiedziała aktorka.

Strony: [1] [2] następna »


Oprac: Adrianna Buniewicz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Małgorzata Kożuchowska, Volvo, hatchback, samochód


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »