kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Mariah Carey oskarżona o molestowanie
2017/11/10 20:10:00

Skandal związany z molestowaniem seksualnym zatacza coraz szersze kręgi. Afera, którą zapoczątkowały sensacyjne doniesienia dotyczące Harveya Weinsteina, skłoniło wiele osób w Hollywood, by wyjawić skrywane dotąd tajemnice. O molestowanie oskarżeni zostali Kevin Spacey, Dustin Hoffman, Jeffrey Tambor, Ed Westwick, Robert Knepper, a teraz Mariah Carey.

Michael Anello, były ochroniarz gwiazdy, twierdzi, że podczas wakacji w Cabo San Lucas diwa zaprosiła go do swego pokoju, gdzie czekała na niego w prześwitującej bieliźnie. Choć mężczyzna chciał opuścić apartament, wokalistka upierała się, by wszedł i zajął się jej bagażami. Do fizycznego kontaktu nie doszło, ale Anello ma więcej haków na Amerykankę. Miała go wyzwać od nazistów czy członków Ku Klux Klanu. Ponadto winna jest mu podobno sporo pieniędzy - ponad pół miliona dolarów.

Wszytko to znalazło się w pozwie przygotowanym przez prawnika ochroniarza. Michael Anello pracował dla Mariah Carey od czerwca 2015 roku do maja 2017.

Mariah Carey obdarzona jest pięciooktawowym głosem. W czasie swej kariery sprzedała 200 milionów płyt na całym świecie i zdobyła pięć statuetek Grammy. Jej ostatnia regularna płyta to "Me. I Am Mariah... The Elusive Chanteuse" z maja 2014 roku. Artystka niedawno wystąpiła w trzecim sezonie serialu "Imperium". Na kanale E! można było oglądać dokumentalny serial o diwie, "Świat Mariah". W najbliższym czasie powinniśmy poznać jej dwa świąteczne projekty - animację "All I Want for Christmas Is You" zainspirowaną jej bożonarodzeniowym hitem oraz inną bajkę do dzieci "Pierwsza gwiazdka" ("The Star"), do której napisała tytułową piosenkę.


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Hollywood, Mariah Carey, molestowanie


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»