kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Najlepiej ubrani Polacy 2007
2008/1/14 0:10:00

Tygodnik Newsweek opublikował listę najlepiej i najgorzej ubranych Polaków 2007 roku.

Listę najlepiej ubranych otwiera Szymon Majewski („rzadki okaz Polaka z dystansem do siebie”, „styl eklektyczny i buntowniczy”). Kolejne miejsca na liście zajęli: Beata Sadowska (styl miejski, „nawet kozaki nosi z gracją”), Reni Jusis (za ekstrawagancję rodem z filmu „Barbarella”), Radosław Sikorski („za niezłe buty i garnitury noszone z klasą”) oraz Otylia Jędrzejczak („za zmianę wizerunku”).

Najgorzej – według Newsweeka - ubrani Polacy to: Edyta Górniak (była już między innymi „Pocahontas” i „Marusią”, „podaje przedszkolakom pomysły na śmieszne przebrania”), Piotr Gąsowski (za futra, kilogramy biżuterii, szał owłosienia na klatce piersiowej i stylizację podpatrzoną w „Dirty Dancing”), Agata Młynarska („bo sama już nie wie, czym zaskoczyć”), Joanna Liszowska („stroje w stylu bohaterów filmów Almodovara”) i Katarzyna Hall („grzywka a la trójząb”, „stylista to jej wróg”).

Piotr Gąsowski w rozmowie z dziennikarzem TVN przyznał, że nie martwi go specjalnie wynik w rankingu Newsweeka. „W ubiegłym roku jedno z bardzo poczytnych pism kobiecych uznało mnie za najlepiej ubranego Polaka, ale tam decydowały panie, a tutaj panowie…”Oprac: Adrianna Buniewicz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS


 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»