kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Polskie gwiazdy w reklamach
2007/5/1 0:10:00

Polskie gwiazdy coraz częściej występują w reklamach, stają się twarzami znanych marek. Niedawno do tego grona dołączyła Kayah i Katarzyna Bujakiewicz, wcześniej na przykład Borys Szyc czy Agnieszka Dygant.


Kayah została ambasadorką marki AA. Dorota Soszyńska, dyrektor ds.komunikacji z mediami Oceanic powiedziała: „Podziwiamy Kayah za profesjonalizm i konsekwencję w dążeniu do celu. Lubimy jej muzykę i szanujemy za promocję młodych, zdolnych polskich artystów.”
Laboratorium Kosmetyczne Oceanic obchodzi w tym roku 25-lecie istnienia.

19 kwietnia ukazało się pierwsze samodzielne wydanie magazynu Hot Moda& Shopping. Wprowadzeniu na rynek miesięcznika towarzyszy kampania w prasie, radiu, telewizji oraz Internecie i punktach sprzedaży. Twarzą kampanii została aktorka Katarzyna Bujakiewicz.

Agnieszka Dygant została nową twarzą kosmetyków marki Garnier. Jej wizerunek będzie wykorzystywany do promocji produktów do koloryzacji włosów Garnier Colors Naturals. Wcześniej twarzą tej marki była Joanna Brodzik.

Borys Szyc występuje w reklamie samochodu Renault Clio. Gra policjanta z poczuciem humoru, który dzięki niezawodnemu autu ujmuje przestępców.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Agnieszka Dygant, Borys Szyc, Joanna Brodzik, Katarzyna Bujakiewicz, Kayah, reklama


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »