kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Robert Pattinson wybaczył Kristen Stewart
2012/9/17 2:10:00

Robert Pattinson i Kristen Stewart wrócili do siebie. Związek aktorów przeszedł niedawno poważny kryzys, kiedy na jaw wyszedł romans Stewart z reżyserem filmu "Królewna Śnieżka i łowca", Rupertem Sandersem.

Pattinson uniósł się dumą i wyprowadził z domu w Los Angeles, który dzielił z ukochaną. Dziś wszystko wskazuje na to, że jednak wybaczył swojej dziewczynie i postanowił dać jej drugą szansę.

- Robert i Kristen nie mogą bez siebie żyć - tłumaczy przyjaciel pary. - Dogadali się. Rob przekonał się, że Kristen naprawdę żałuje tego, co zrobiła, i wybaczył jej.

Para zdążyła już ponownie zamieszkać razem. W listopadzie Pattinson i Stewart pojawią się wspólnie na czerwonym dywanie z okazji premiery ostatniej odsłony sagi "Zmierzch", "Przed świtem cz. 2". Film trafi na nasze ekrany 16 listopada.


()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Kristen Stewart, Robert Pattinson, wybaczenie, zdrada, związek


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»