kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Rodzina Paris Jackson zadowolona z jej romansu z Carą Delevingne
2018/3/30 11:51:58

Rodzina Paris Jackson zaaprobowała jej związek z modelką i aktorką Carą Delevingne.

19-letnia córka Michaela Jacksona i 25-letnia Cara Delevingne są parą od jakiegoś czasu, dopiero jednak teraz panie pokazały się publicznie. Paris i Cara były widziane w towarzystwie Macaulaya Culkina (który jest ojcem chrzestnym Paris Jackson) oraz jego dziewczyny Brendy Strong.

Brat Paris Jackson, Prince Micheal miał powiedzieć, że Michael Jackson byłby zadowolony ze związku córki biorąc pod uwagę, że zawsze uczył ich, że miłość nie zna granic i nie zważa za płeć czy rasę.

Córka Michaela Jacksona niedawno poprosiła swoich fanów na Twitterze by nie zmieniali jej koloru skóry na zdjęciach.

- Doceniam to co robicie, doceniam każde zdjęcie, które przerabiacie, ale proszę was nie zmieniajcie koloru mojej skóry - napisała Paris Jackson. - Nie rozjaśniajcie mnie bym wyglądała na bardziej białą niż jestem, ani nie przyciemniajcie mnie żebym wyglądała na bardziej czarną. Wyglądam tak jak wyglądam i jestem z tym szczęśliwa.

Cara Delevingne zagrała w filmach "Papierowe miasta", "Legion samobójców", "Legion samobójców" i "Valerian i Miasto Tysiąca Planet". Gwiazda ekranu, która marzy o wokalnej karierze, nagrała też na soundtrack do obrazu "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" piosenkę "I Feel Everything" wyprodukowaną przez Pharrella Williamsa.


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Cara Delevingne, Paris Jackson, związki


 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»