kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   





 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?





 
 

Róże Gali 2008
2008/11/24 18:00:00

19 listopada w Teatrze Narodowym w Warszawie odbyła się gala finałowa plebiscytu Róże Gali 2008. Tegoroczni laureaci to Artur Boruc, Marta Żmuda Trzebiatowska, Krystyna Janda, Tomasz Raczek i Marcin Szczygielski, Małgorzata Kożuchowska oraz Krzysztof Penderecki - wyróżnionynagrodą specjalną redakcji - Różą Róż.

Róże Gali to wyróżnienia dla pięknych osobowości. Redakcja tygodnika „Gala" nominuje osoby, które wyróżniają się nie tylko charyzmą, ale również szczególnymi osiągnięciami w zawodowej karierze.

Czytelnicy wybierają tych, których postawa życiowa i etos zawodowy są im najbliższe. Głosują w pięciu kategoriach: „Piękni dziś", „Piękni zawsze", „Piękne pary", „Piękne debiuty" i „Piękni w sieci". Redakcja Gali przyznaje również nagrodę specjalną - „Różę Róż". Laureat tej nagrody to zawsze osoba o nieprzeciętnych dokonaniach. „Róże Gali są nagrodą serca - przyznawaną nie tylko za obiecujący debiut, czy wybitne osiągnięcia, ale też za dzielenie się swoimi refleksjami i życiowym doświadczeniem. Są podziękowaniem za bliskość, mądrość i poczucie humoru, za piękne chwile, które przeżywamy dzięki osobom wyróżnionym nagrodami Gali. Przede wszystkim zaś, są nagrodą za szczerość, z jaką bohaterzy wywiadów opowiadają Gali o swoim życiu" - mówi Elżbieta Szawarska, redaktor naczelna tygodnika Gala.
A oto zwycięzcy poszczególnych kategorii: Piękni dziś - Artur Boruc, Piękne Debiuty - Marta Żmuda-Trzebiatowska, Piękni Zawsze - Krystyna Janda, Piękne Pary - Tomasz Raczek i Mariusz Szczygielski, Piękni w sieci - Małgorzata Kożuchowska.




()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »