kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Róże Gali 2008
2008/11/24 18:00:00

19 listopada w Teatrze Narodowym w Warszawie odbyła się gala finałowa plebiscytu Róże Gali 2008. Tegoroczni laureaci to Artur Boruc, Marta Żmuda Trzebiatowska, Krystyna Janda, Tomasz Raczek i Marcin Szczygielski, Małgorzata Kożuchowska oraz Krzysztof Penderecki - wyróżnionynagrodą specjalną redakcji - Różą Róż.

Róże Gali to wyróżnienia dla pięknych osobowości. Redakcja tygodnika „Gala" nominuje osoby, które wyróżniają się nie tylko charyzmą, ale również szczególnymi osiągnięciami w zawodowej karierze.

Czytelnicy wybierają tych, których postawa życiowa i etos zawodowy są im najbliższe. Głosują w pięciu kategoriach: „Piękni dziś", „Piękni zawsze", „Piękne pary", „Piękne debiuty" i „Piękni w sieci". Redakcja Gali przyznaje również nagrodę specjalną - „Różę Róż". Laureat tej nagrody to zawsze osoba o nieprzeciętnych dokonaniach. „Róże Gali są nagrodą serca - przyznawaną nie tylko za obiecujący debiut, czy wybitne osiągnięcia, ale też za dzielenie się swoimi refleksjami i życiowym doświadczeniem. Są podziękowaniem za bliskość, mądrość i poczucie humoru, za piękne chwile, które przeżywamy dzięki osobom wyróżnionym nagrodami Gali. Przede wszystkim zaś, są nagrodą za szczerość, z jaką bohaterzy wywiadów opowiadają Gali o swoim życiu" - mówi Elżbieta Szawarska, redaktor naczelna tygodnika Gala.
A oto zwycięzcy poszczególnych kategorii: Piękni dziś - Artur Boruc, Piękne Debiuty - Marta Żmuda-Trzebiatowska, Piękni Zawsze - Krystyna Janda, Piękne Pary - Tomasz Raczek i Mariusz Szczygielski, Piękni w sieci - Małgorzata Kożuchowska.
()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»