kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle w maju
2017/11/30 22:53:06

Książę Harry i aktorka Meghan Markle pobiorą się w maju 2018 roku. Ślub 33-letniego księcia i 36-letniej Amerykanki odbędzie się w kaplicy św. Jerzego (St George's Chapel), w tym samym miejscu, gdzie w 2005 roku pobrali się książę Karol i Camilla.

Informację ogłosił Pałac Kensington. - Ślub Jego Królewskiej Mości Księcia Walii Harry'ego i panny Meghan Markle odbędzie się w maju 2018 roku w kaplicy św. Jerzego na zamku królewskim w Windsorze - czytamy w komunikacie. - Jej Królewska Mość dała pozwolenie na ślub w kaplicy. Koszty wesele pokrywa rodzina królewska. Dalsze szczegóły zostaną ujawnione w późniejszym czasie.

Para będzie mieszkać w Nottingham Cottage w Pałacu Kensington.

Meghan Markle grała w serialu "W garniturach" od 2011 roku. Wcielała się tam w młodą ambitną doradcę prawną, Rachel Elizabeth Zane. Gwiazda oficjalnie zakończyła udział w cyklu.

Książę Harry zagrał ostatnio szturmowca w filmie "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi".


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Książę Harry, Meghan Markle, rodzina królewska, ślub


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»