kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle w maju
2017/11/30 22:53:06

Książę Harry i aktorka Meghan Markle pobiorą się w maju 2018 roku. Ślub 33-letniego księcia i 36-letniej Amerykanki odbędzie się w kaplicy św. Jerzego (St George's Chapel), w tym samym miejscu, gdzie w 2005 roku pobrali się książę Karol i Camilla.

Informację ogłosił Pałac Kensington. - Ślub Jego Królewskiej Mości Księcia Walii Harry'ego i panny Meghan Markle odbędzie się w maju 2018 roku w kaplicy św. Jerzego na zamku królewskim w Windsorze - czytamy w komunikacie. - Jej Królewska Mość dała pozwolenie na ślub w kaplicy. Koszty wesele pokrywa rodzina królewska. Dalsze szczegóły zostaną ujawnione w późniejszym czasie.

Para będzie mieszkać w Nottingham Cottage w Pałacu Kensington.

Meghan Markle grała w serialu "W garniturach" od 2011 roku. Wcielała się tam w młodą ambitną doradcę prawną, Rachel Elizabeth Zane. Gwiazda oficjalnie zakończyła udział w cyklu.

Książę Harry zagrał ostatnio szturmowca w filmie "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi".


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Książę Harry, Meghan Markle, rodzina królewska, ślub


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »