kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Ten tydzień należał do Jennifer Lawrence
2013/3/2 0:30:00

Ostatnie dni należały do Jennifer Lawrence. Młoda aktorka nie tylko zdobyła Oscara za kreację w filmie "Poradnik pozytywnego myślenia", ale stała się także ulubienicą sieci.

Serwis Digitalspy zebrał pięć najbardziej rozchwytywanych materiałów wideo z udziałem Lawrence, które internauci masowo umieszczali na swoich profilach społecznościowych i blogach.

Aktorka nie kryła swojego zaskoczenia sytuacją, swoją wygraną i szaleństwem oscarowej nocy. Z podziwem spoglądała na inne, bardziej doświadczone gwiazdy. Z niedowierzaniem przyjmowała zainteresowanie Jacka Nicholsona swoją osobą. Dziennikarze nie dawali jej nawet sekundy spokoju, a ona bez cienia gwiazdorskiego zadufania dzieliła się swoimi wrażeniami i odpowiadała na kolejne pytania, także te najgłupsze, jak np. czy specjalnie przewróciła się na schodach na oscarową scenę i co wtedy myślała.

Przypomnijmy, iż Lawrence będziemy mogli niedługo oglądać w kolejnych premierowych tytułach: "Igrzyskach śmierci: W pierścieniu ognia" oraz "Serenie".


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »