kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Zakochana pięciolatka Amy Adams
2010/1/19 1:34:33

Amy Adams zachowywała się jak mała dziewczynka, próbując zyskać zainteresowanie przyszłego narzeczonego. Aktorka, która oczekuje narodzin pierwszego dziecka z Darrenem Le Gallo, nie mogła się opanować, kiedy pomiędzy nią a przyszłym partnerem zaczęło rodzić się uczucie.


- Znaliśmy się od roku i nie wiedzieć jakim sposobem w ciągu jednego wieczora się w sobie zakochaliśmy - wspomina Adams. - Z mojej strony było to pewnie bardziej widoczne, bo zachowałam się jak pięciolatka. Bawiłam się włosami, łapałam go za ramię, a po powrocie do domu byłam na siebie wściekła za to, że zrobiłam z siebie idiotkę.

- W końcu poszliśmy na randkę i pomogła nam piosenka "You Shook Me All Night Long" AC/DC - dodaje gwiazda. - Rzucałam trochę włosami i chyba wypiłam o jedną Coronę za dużo. W niewinny sposób rzucałam się w jego ramiona i chyba mu się to spodobało.

Amy Adams będziemy mogli podziwiać od 5 lutego 2010 roku w komedii "Leap Year".

Amy Adams fot. UIP


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Amy Adams, podrywanie, związek


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »