kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Zakochana pięciolatka Amy Adams
2010/1/19 1:34:33

Amy Adams zachowywała się jak mała dziewczynka, próbując zyskać zainteresowanie przyszłego narzeczonego. Aktorka, która oczekuje narodzin pierwszego dziecka z Darrenem Le Gallo, nie mogła się opanować, kiedy pomiędzy nią a przyszłym partnerem zaczęło rodzić się uczucie.


- Znaliśmy się od roku i nie wiedzieć jakim sposobem w ciągu jednego wieczora się w sobie zakochaliśmy - wspomina Adams. - Z mojej strony było to pewnie bardziej widoczne, bo zachowałam się jak pięciolatka. Bawiłam się włosami, łapałam go za ramię, a po powrocie do domu byłam na siebie wściekła za to, że zrobiłam z siebie idiotkę.

- W końcu poszliśmy na randkę i pomogła nam piosenka "You Shook Me All Night Long" AC/DC - dodaje gwiazda. - Rzucałam trochę włosami i chyba wypiłam o jedną Coronę za dużo. W niewinny sposób rzucałam się w jego ramiona i chyba mu się to spodobało.

Amy Adams będziemy mogli podziwiać od 5 lutego 2010 roku w komedii "Leap Year".

Amy Adams fot. UIP


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Amy Adams, podrywanie, związek


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»