kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Angelina Jolie: Skoro umarłam, to powinnam nie żyć
2010/7/13 0:20:00

Angelina Jolie wyjaśniła, dlaczego nie jest zainteresowana występem w drugiej części filmu "Wanted. Ścigani". Głównym powodem, dla którego aktorka zrezygnowała z powtórzenia roli Fox w sequelu, jest fakt, że Fox... zginęła pod koniec pierwszej części.


- Największą przeszkodą jest fakt, że ja nie żyję - oświadczyła Jolie. - Scenarzyści starają się jakoś mnie wskrzesić, ale wychodzę z założenia, że skoro umarłam w tym filmie, to powinnam nie żyć. Kropka. Druga sprawa: postać Fox nie należy do złożonych, więc występ w sequelu nie byłby dla mnie żadnym wyzwaniem.

Gwiazda dodała także, że chętnie przyjmie główną rolę w nowym filmie Tima Burtona, "Maleficent". Bohaterką obrazu ma być zła czarownica znana z baśni o Śpiącej Królewnie. Tym razem doskonale znana wszystkim historia przedstawiona zostanie z punktu widzenia złej czarownicy, Maleficent, która rzuca urok na królewnę Aurorę.

- Na razie nie ma jeszcze scenariusza, ale kocham tę baśń od zawsze i kiedy tylko usłyszałam, że ktoś planuje zrealizować film na jej kanwie, pierwsza ustawiłam się w kolejce po główną rolę - tłumaczy aktorka. - Tak bardzo chciałabym pracować z Timem. To moje marzenie. Tim jest naprawdę niesamowity.

Od 27 sierpnia polscy widzowie będą mogli podziwiać Angelinę Jolie w thrillerze "Salt".


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Angelina Jolie, Wanted, sequel


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»