kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Angelina Jolie najlepszą Catwoman
2008/11/23 22:20:00

Według Aarona Eckharta Angelina Jolie idealnie pasuje do roli Kobiety-Kota. Aktor cieszy się z faktu, że artystka najprawdopodobniej wcieli się w tę postać w nowym filmie o Batmanie.

- Pomyślałem sobie, że to świetny pomysł - stwierdził Eckhart. - Gdyby ona zagrała Kobietę-Kota, moglibyśmy pobić wszystkie nasze
dotychczasowe rekordy.

Również oryginalna Catwoman, Julie Newmar, która grała rolę w serialu "Batman" od 1966 do 1968 roku, wyraziła swój entuzjazm.


- Angelina świetnie by to zagrała - uznała aktorka. - Rozumiem, czemu ta rola wzbudziła jej zainteresowanie. Kobieta-Kot jest w końcu
prawdziwą miłością Batmana. Ta postać jest niezmiernie popularna wśród kobiet, bo jest jednocześnie bohaterką i przestępczynią.

Aaron Eckhart wcielił się w postać Harveya Denta w filmie "Mroczny Rycerz", który trafił do polskich kin w sierpniu 2008 roku.


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Aaron Eckhart, Angelina Jolie, Batman, Catwoman


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »