kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Britney Spears odwołuje koncerty z powodu choroby ojca
2019/1/5 15:20:00

Britney Spears odwołała swoje zaplanowana na dwa lata koncerty w Las Vegas.

Wokalistka wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, że chce się teraz skupić na opiece nad chorym ojcem. Jamie Spers trafił do szpitala z powodu problemów z okrężnicą. Ojciec wokalistki przeszedł operację i w domu dochodzi do zdrowia.

- Chce się skoncentrować na mojej rodzinie - napisała Britney Spears. - Moja bardzo dobra relacja z rodziną polega na tym, ze ja jestem gdy mnie potrzebują, bo zawsze mogłam liczyć na nich, gdy ja ich potrzebowałam. Dziękuję wszystkim moim fanom za nieustającą miłość i wsparcie. Przepraszam za wszelkie niedogodności z tym związane. Nie mogę się doczekać momentu, kiedy będę mogła wrócić na scenę.

Koncerty z cyklu "Britney: Domination" miały się rozpocząć 14 lutego w Park MGM w Las Vegas. Wcześniej piosenkarka występowała aż cztery lata w Planet Hollywood w Las Vegas.

Britney Spears karierę zaczęła pod koniec lat 90. od przeboju "...Baby One More Time". W jej dorobku są także hity "Oops! I Did It Again", "Womanizer" czy "Toxic". Jej albumy rozeszły się w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy. Ostatni longplay Amerykanki, "Glory", miał premierę w sierpniu 2016 roku.


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Britney Spears, rodzina


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »