kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Daniel Radcliffe i Rupert Grint zupełnie inni, niż kiedyś
2010/11/5 11:00:00

Emma Watson zdradziła, że jej koledzy z planu kinowej serii o Harrym Potterze bardzo zmienili się przez lata. Przed rozpoczęciem wielkiej przygody z Hollywood Daniel Radcliffe i Rupert Grint, czyli filmowi Harry i Ron, zachowywali się zupełnie inaczej, niż dziś.


- To zabawne, ale i Daniel, i Ron poszli w zupełnie inne strony - tłumaczy Watson. - Gdy się poznaliśmy, Rupert był bardzo otwarty, rozmowny, pewny siebie, a Dan był cichutki i nieśmiały. Dziś jest inaczej. Dana nie można uciszyć. Cały czas gada, ma mnóstwo energii, opowiada kawały i zabawia wszystkich dookoła. Ron za to stał się cichy i zamknięty w sobie. To naprawdę przedziwne.

Od 19 listopada będziemy mogli podziwiać całą trójkę w pierwszej odsłonie filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci".


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Harry Potter, Rupert Grint


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »