kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Keira Knightley zastąpiła Julię Roberts
2011/11/27 23:27:09

Rola Keiry Knightley w dramacie "Niebezpieczna metoda" była pierwotnie przeznaczona dla Julii Roberts.

Obraz opowiada o przyjaźni Zygmunta Freuda z Karolem Gustawem Jungiem, która zakończyła się w wyniku różnicy poglądów Austriaka i Szwajcara. Katalizatorem rozłamu była niejaka Sabina Spielrein (w tej roli Knightley), pacjentka Junga i jego kochanka. Scenariusz filmu powstał w oparciu o sztukę Christophera Hamptona.

- Hampton najpierw napisał scenariusz, to było chyba 17 lat temu, a film miał powstać w studiu Fox - opowiada Knightley. - Odtwórczynią roli Sabiny miała być wówczas Julia Roberts. Z jakiegoś powodu nie udało się zrealizować tych planów, więc Hampton poprosił o pozwolenie na stworzenie sztuki na podstawie swojego scenariusza. Więc najpierw był scenariusz, potem sztuka, a potem nasz film.

Film "Niebezpieczna metoda" zagościł w polskich kinach 4 listopada.

Keira Knightley fot. Tribeca Film


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Julia Roberts, Keira Knightley, Niebezpieczna metoda


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »