kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Kristen Stewart chce pójść śladami Belli Swan
2013/4/24 0:30:00

Gwiazda sagi "Zmierzch", Kristen Stewart wyznała, że wkrótce poślubi Roberta Pattinsona, czyli jej filmowego ukochanego Edwarda Cullena.


O zawirowaniach w związku pary prasa pisze regularnie. Podczas festiwalu Coachella Kristen i Robert byli nierozłączni, a na palcu dziewczyny pojawił się pierścionek, który media wzięła za oznakę zaręczyn.


- Powiedziała mi, że się pobiorą. Kristen chce, by Rob docenił jej zaangażowanie - mówi przyjaciel pary w relacji dla magazynu "Grazia". - On jest gotowy się oświadczyć, a wiemy, że pierścionek zaręczynowy to oznaka głębokiego uczucia. Kiedyś to Rob nalegał na ślub, teraz inicjatywa wyszła od Kristen.


Kristen Stewart i Robert Pattinson fot. Monolith Films
Jakkolwiek romantycznie nie brzmiałaby ta wypowiedź, paparazzi dostrzegli ostatnio Stewart z mężczyzną łudząco przypominającym Ruperta Sandersa, z którym aktorka zdradziła Pattinsona na planie filmu "W drodze". Numery rejestracyjne wozu, którym jechali, wskazywały, że to właśnie reżyser siedział za kierownicą.

Ostatnim wspólnym projektem Kristen Stewart i Roberta Pattinsona jest ekranizacja ostatniej części sagi "Zmierzch", "Przed Świtem - część II" z 2012 roku. Aktorka ma się pojawić w sequelu kinowego hitu "Królewna Śnieżka i Łowca", a Brytyjczyk ogłosił, że zagra w filmie Davida Cronenberga "Maps of the Stars".


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Kristen Stewart, Robert Pattinson, ślub


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »