kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   





 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?





 
 

Kristen Stewart chce pójść śladami Belli Swan
2013/4/24 0:30:00

Gwiazda sagi "Zmierzch", Kristen Stewart wyznała, że wkrótce poślubi Roberta Pattinsona, czyli jej filmowego ukochanego Edwarda Cullena.


O zawirowaniach w związku pary prasa pisze regularnie. Podczas festiwalu Coachella Kristen i Robert byli nierozłączni, a na palcu dziewczyny pojawił się pierścionek, który media wzięła za oznakę zaręczyn.


- Powiedziała mi, że się pobiorą. Kristen chce, by Rob docenił jej zaangażowanie - mówi przyjaciel pary w relacji dla magazynu "Grazia". - On jest gotowy się oświadczyć, a wiemy, że pierścionek zaręczynowy to oznaka głębokiego uczucia. Kiedyś to Rob nalegał na ślub, teraz inicjatywa wyszła od Kristen.


Kristen Stewart i Robert Pattinson fot. Monolith Films
Jakkolwiek romantycznie nie brzmiałaby ta wypowiedź, paparazzi dostrzegli ostatnio Stewart z mężczyzną łudząco przypominającym Ruperta Sandersa, z którym aktorka zdradziła Pattinsona na planie filmu "W drodze". Numery rejestracyjne wozu, którym jechali, wskazywały, że to właśnie reżyser siedział za kierownicą.

Ostatnim wspólnym projektem Kristen Stewart i Roberta Pattinsona jest ekranizacja ostatniej części sagi "Zmierzch", "Przed Świtem - część II" z 2012 roku. Aktorka ma się pojawić w sequelu kinowego hitu "Królewna Śnieżka i Łowca", a Brytyjczyk ogłosił, że zagra w filmie Davida Cronenberga "Maps of the Stars".


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Kristen Stewart, Robert Pattinson, ślub


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»