kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Najseksowniejsza Jennifer Aniston
2011/12/11 1:20:00

Jennifer Aniston została okrzyknięta najseksowniejszą kobietą w historii.


Magazyn "Men's Health" opublikował listę najseksowniejszych kobiet wszech czasów. Na jej szczycie znalazła się gwiazda sitcomu "Przyjaciele", wyprzedzając Raquel Welch, Marilyn Monroe, Madonnę i Britney Spears, które zajęły kolejne lokaty. Redakcja magazynu podała prosty powód takiego wyboru: "Bycie zabawną jest sexy, a Jennifer Aniston jest zabawna - została zaproszona do Saturday Night Live na długo przed jej przełomową rolą w "Przyjaciołach"".

Dla samej Aniston najseksowniejszymi kobietami wszech czasów są Bridgette Bardot i Gloria Steinem. - Ale gdybym musiała wybrać tylko jedną, to byłaby to Gloria, ona ma wszystko - wyjaśnia gwiazda.

Pierwszą dziesiątkę uzupełniają: Pamela Anderson, Bettie Page, Ursula Andress, Jane Fonda i Angelina Jolie.

Jennifer Aniston fot. Warner Bros Entertainment Polska


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Britney Spears, Jennifer Aniston, Madonna, Marilyn Monroe, Raquel Welch


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »