kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Robert Pattinson nie rozmawia z Kristen Stewart
2012/7/29 23:40:00

Wygląda na to, że romans Roberta Pattinsona i Kristen Stewart jest nieodwołalnie zakończony.


Para odtwórców kochanków z sagi "Zmierzch" natrafiła na poważny problem komunikacyjny w życiu osobistym, po tym jak Kristen Stewart przyznała się do zdrady. Zrozpaczone fanki Roberta Pattinsona teraz grożą aktorce. Para nie mieszka już razem i ponoć nawet ze sobą nie rozmawiają. Ich wspólny dom w Los Angeles stoi obecnie pusty. Gwiazdorzy mieszkają już osobno.

Ociepleniu stosunków nie pomogły oficjalne, publiczne przeprosiny jakie 22-letnia aktorka wystosowała do 26-letniego Pattinsona. Ani późniejsze kajanie się kochanka Stewart, będącego w związku małżeńskim 41-letniego reżysera filmu "Królewna Śnieżka i Łowca", Ruperta Sandersa.

Jednak para nie będzie w stanie unikać się w nieskończoność. Będą musieli razem wystąpić w czasie rozdania nagród MTV's Video Music Awards, które odbędzie się 6 września. I oczywiście czeka na nich kampania promocyjna drugiej części finału sagi "Zmierzch". Film do kin wejdzie 16 listopada.

Obecnie Pattinson przygotowuje się do roli w australijskim filmie "The Rover". Stewart natomiast zagra u boku Aleksa Pettyfera w komedii akcji "Cali". Następnie powinna przygotowywać się do zdjęć do kontynuacji filmu "Królewna Śnieżka i Łowca", za kamerą którego staje... jej kochanek.


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Kristen Stewart, Robert Pattinson, romans, zdrada


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »