kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Robert Pattinson nie rozmawia z Kristen Stewart
2012/7/29 23:40:00

Wygląda na to, że romans Roberta Pattinsona i Kristen Stewart jest nieodwołalnie zakończony.

Para odtwórców kochanków z sagi "Zmierzch" natrafiła na poważny problem komunikacyjny w życiu osobistym, po tym jak Kristen Stewart przyznała się do zdrady. Zrozpaczone fanki Roberta Pattinsona teraz grożą aktorce. Para nie mieszka już razem i ponoć nawet ze sobą nie rozmawiają. Ich wspólny dom w Los Angeles stoi obecnie pusty. Gwiazdorzy mieszkają już osobno.

Ociepleniu stosunków nie pomogły oficjalne, publiczne przeprosiny jakie 22-letnia aktorka wystosowała do 26-letniego Pattinsona. Ani późniejsze kajanie się kochanka Stewart, będącego w związku małżeńskim 41-letniego reżysera filmu "Królewna Śnieżka i Łowca", Ruperta Sandersa.

Jednak para nie będzie w stanie unikać się w nieskończoność. Będą musieli razem wystąpić w czasie rozdania nagród MTV's Video Music Awards, które odbędzie się 6 września. I oczywiście czeka na nich kampania promocyjna drugiej części finału sagi "Zmierzch". Film do kin wejdzie 16 listopada.

Obecnie Pattinson przygotowuje się do roli w australijskim filmie "The Rover". Stewart natomiast zagra u boku Aleksa Pettyfera w komedii akcji "Cali". Następnie powinna przygotowywać się do zdjęć do kontynuacji filmu "Królewna Śnieżka i Łowca", za kamerą którego staje... jej kochanek.


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Kristen Stewart, Robert Pattinson, romans, zdrada


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»