kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Robert Pattinson prawie wyleciał ze "Zmierzchu"
2017/6/2 21:50:00

Robert Pattinson, który został bardzo dobrze oceniony za swą najnowszą rolę w filmie "Good Time", wspomina czasy, gdy zdobywał aktorską sławę. Nie zawsze było łatwo.


Rozgłos gwiazdorowi przyniosła ekranizacja sagi "Zmierzch", gdzie wcielał się w wampira Edwarda Cullena. Niewiele brakowało, a Pattinson nie byłby tak znany jak jest dziś. Podczas prac nad pierwszym obrazem z serii, aktor prawie stracił pracę. Robert podobno za bardzo wczuł się w rolę.

- Walczyłem ze wszystkimi, którzy mieli jakąś władzę. Cały czas - wspomina. - Do tego stopnia, że niemal nie zostałem zwolniony.

Na szczęście agent gwiazdora okazał się pomocny w załagodzeniu konfliktów.

Pięć obrazów cyklu "Zmierzch", w których Pattinson zagrał z Kristen Stewart, przyniosło ponad 3,3 miliarda dolarów.

W najnowszym filmie "Good Time" 31-latek wciela się w chłopaka który wyrusza do Nowego Jorku, by wyciągnąć młodszego brata z więzienia. Niedawno ogłoszono, że Brytyjczyk wystąpi w "The Souvenir" Joanny Hogg. Jego nazwisko pojawia się też w kontekście obrazu "Idol's Eye" Oliviera Assayasa i "The Trap" Harmony'ego Korine'a.megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Robert Pattinson, Zmierzch, aktorstwo


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »