kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Kristen Stewart i Robert Pattinson w komedii romantycznej
2013/3/30 1:50:00

Romans Kristen Stewart i Roberta Pattinsona znów kwitnie. Co więcej, aktorka chciałaby się spotkać ze swym partnerem ponownie na planie filmowym.


Po wieloletnim zaangażowaniu w kinową adaptację sagi "Zmierzch", para przyzwyczaiła się do pracy w jednej ekipie. Teraz Kristen Stewart szuka nowego projektu, w którym mogłabym wystąpić u boku Roberta Pattinsona.

- W ten sposób mogliby spędzać ze sobą dużo czasu. Nie chce znów separacji, jak ostatnio kiedy on kręcił film w Australii. W ten sposób mogliby razem pracować i bawić się - wyjawił znajomy aktorki.

Jeśli wierzyć doniesieniom, Stewart poszukuje dobrego scenariusza zwariowanej komedii romantycznej, w której mogłaby wystąpić z Pattinsonem.


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Kristen Stewart, Robert Pattinson, komedia romantyczna


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »