kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

"Droga" druga żona ex Beatlesa
2007/3/14 19:23:57

Mimo obaw adwokatów Paula Mc Cartney’a dość szybko zawarł on ugodę dotyczącą rozwodu z drugą żoną - Heather Mills. Uważany za jednego z najbogatszych muzyków świata ex Beatles będzie musiał zapłacić swojej żonie 39 milionów dolarów! Była modelka otrzyma także "na otarcie łez" wartą ponad 5 milionów dolarów posiadłość w Londynie.

Batalia rozwodowa zapowiadała się na długą i pełną „prania brudów”, jednak Heather Mills chciała jak najszybciej załatwić swoje prywatne sprawy przed wyjazdem do USA, gdzie weźmie udział w tamtejszej wersji programu „Taniec z gwiazdami”.

Wygląda jednak na to, że nie powiedziała ona jeszcze ostatniego słowa: w jednym z wywiadów zaznaczyła, że zawarta w sądzie ugoda nie zakazuje jej publikowania informacji o prywatnym życiu jej i Mc Cartneya w czasach, kiedy byli jeszcze małżeństwem. Zanosi się więc na „prania brudów” ciąg dalszy…Oprac: Adrianna Buniewicz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Heather Mills, Paul Mc Cartney, piosenkarz, rozwód


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»